Akce a Služby

colazionececo

menubuffetlibrocecodefinitivo

offertabigliettimetro-1

offertacamera+pranzo+metronovembrececo

offertaspeciale10giorni

pappaparolav

  1. Našim hlavním cílem je vaše spokojenost. Proto se snažíme maximálně vyjít vašim požadavkům vztříc nejen v ubytovací oblasti, co je pro nás prioritou, ale také v jiných oblastech, ve kterých vám můžeme váš pobyt v Římě zpříjemnit.
  2. Zajištění Roma Passu zdarma.  Roma Pass za cenu €.30.00, zaveden ministerstvem kultury hlavního města Říma ve spolupráci se společností ATAC, je turisticko kulturní karta, která nabízí slevy na turistické služby a vstupy do památek v Římě. Vstup zdarma do 2 muzeí a archeologických míst a možnost výběru ostatních. Je zahrnut taky vstup na výstavu, pokud se v muzeu koná. Nižší vstupné do všech ostatních muzeí a archeologických památek. Je zahrnut taky vstup na výstavu, pokud se v muzeu koná.Jízdenky zdarma na městskou hromadnou dopravu společnosti ATAC. Platí do 24:00 třetího dne od označení  (metro  A e B a regionální vlaky Roma-Lido, Roma Flaminio Piazza del Popolo-Viterbo e Roma-Giardinetti),v oblasti městského obvodu.
  3. Transport z letiště gratis. Ak si rezervujete apartmán pro 4 osoby s minimálním pobytem 5 dní, dostanete od nás zadarmo transport z letiště. Jinak je za cenu 45 EUR.
  4. Kurzy vaření v centru Říma. Využijte tedy této jedinečné šance a zúčastněte se kurzu vaření s italskými profesionály. Za pouhé 3 hodiny budete umět připravit slavnostní italský oběd o několika chodech! V ceně je zahrnuta konzumace nápojů (bílé nebo červené víno, voda). Cena kurzu se pohybuje od 79 € / osoba a mění se dle počtu přihlášených osob. Kurz je nutno rezervovat s dostatečným předstihem, abychom pro Vás stihli vše připravit. Ve výjimečných případech je rezervace možná i 2 dny předem, pokud je k dispozici kuchař. Minimální počet účastníků kurzu jsou 4 osoby.
  5. Speciální nabídka na fotbalové zápasy, Olympijský stadión Lazio-Řím. Pokud se chcete zúčastnit fotbalového zápasu v Římě, můžeme Vám zajistit vstupenky bez jakékoliv cenové přirážky a garancí jedinečného okamžiku pokud se u nás ubytujete.
  6. V rámci ubytování v případě zájmu vám zařídíme bezplatnou hodinovou audienci u papeže.
  7. Jízdenky na MHD zdarma, při 7-denním pobytu získává 1osoba předplacenou jízdenku na MHD v Římě zdarma ! Cena týdenní jízdenky je standardně 16 Eur.
  8. Výlety po okolí Říma za speciální ceny.
  9. Rezervace v naši oblíbené pizzerii. Pokud si chcete pochutnat na opravdu výborné pizze, požádejte nás a my vás doprovodíme do naši oblíbené pizerie, kde můžete ochutnat neapolskou specialitu, kterou určitě jinde nenajdete, to vám garantuje Simpatia:) Pokud si rezervujete 7-denní pobyt, získáváte velkou pizzu v naši oblíbené pizerii !
  10. Pracujte s námi. Pokud si u nás rezervujete pokoj a po Vašem doporučení si pokoj rezervuje i Váš známý, a to před Vašim příjezdem, obdržíte slevu 5% na Váš pobyt, pokud naše služby doporučíte 2 známým sleva je 10%, v případě 3 známých je sleva 15%.
Všechny apartmány jsou registrovány pod záštitou společnosti Azienda di Promozione Turistica Roma. 

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Pro cenovou kalkulaci, další informace, nebo požadavek na rezervaci, vyplňte prosím nasledující údaje, v krátkém čase se vám ozveme:

Napište nám, rádi vám obratem odpovíme.

Jméno
Email
Počet lidí
Předpokládaný datum příjezdu
Odhadovaný počet nocí
Telefon
Odkaz pro nás
Opište bezpečnostní kód
Opište bezpečnostní kód