Akce a Služby

colazionececo

menubuffetlibrocecodefinitivo

offertabigliettimetro-1

offertacamera+pranzo+metronovembrececo

offertaspeciale10giorni

pappaparolav

  1. Našim hlavním cílem je vaše spokojenost. Proto se snažíme maximálně vyjít vašim požadavkům vztříc nejen v ubytovací oblasti, co je pro nás prioritou, ale také v jiných oblastech, ve kterých vám můžeme váš pobyt v Římě zpříjemnit.
  2. Zajištění Roma Passu zdarma.  Roma Pass za cenu €.30.00, zaveden ministerstvem kultury hlavního města Říma ve spolupráci se společností ATAC, je turisticko kulturní karta, která nabízí slevy na turistické služby a vstupy do památek v Římě. Vstup zdarma do 2 muzeí a archeologických míst a možnost výběru ostatních. Je zahrnut taky vstup na výstavu, pokud se v muzeu koná. Nižší vstupné do všech ostatních muzeí a archeologických památek. Je zahrnut taky vstup na výstavu, pokud se v muzeu koná.Jízdenky zdarma na městskou hromadnou dopravu společnosti ATAC. Platí do 24:00 třetího dne od označení  (metro  A e B a regionální vlaky Roma-Lido, Roma Flaminio Piazza del Popolo-Viterbo e Roma-Giardinetti),v oblasti městského obvodu.
  3. Transport z letiště gratis. Ak si rezervujete apartmán pro 4 osoby s minimálním pobytem 5 dní, dostanete od nás zadarmo transport z letiště. Jinak je za cenu 45 EUR.
  4. Kurzy vaření v centru Říma. Využijte tedy této jedinečné šance a zúčastněte se kurzu vaření s italskými profesionály. Za pouhé 3 hodiny budete umět připravit slavnostní italský oběd o několika chodech! V ceně je zahrnuta konzumace nápojů (bílé nebo červené víno, voda). Cena kurzu se pohybuje od 79 € / osoba a mění se dle počtu přihlášených osob. Kurz je nutno rezervovat s dostatečným předstihem, abychom pro Vás stihli vše připravit. Ve výjimečných případech je rezervace možná i 2 dny předem, pokud je k dispozici kuchař. Minimální počet účastníků kurzu jsou 4 osoby.
  5. Speciální nabídka na fotbalové zápasy, Olympijský stadión Lazio-Řím. Pokud se chcete zúčastnit fotbalového zápasu v Římě, můžeme Vám zajistit vstupenky bez jakékoliv cenové přirážky a garancí jedinečného okamžiku pokud se u nás ubytujete.
  6. V rámci ubytování v případě zájmu vám zařídíme bezplatnou hodinovou audienci u papeže.
  7. Jízdenky na MHD zdarma, při 7-denním pobytu získává 1osoba předplacenou jízdenku na MHD v Římě zdarma ! Cena týdenní jízdenky je standardně 16 Eur.
  8. Výlety po okolí Říma za speciální ceny.
  9. Rezervace v naši oblíbené pizzerii. Pokud si chcete pochutnat na opravdu výborné pizze, požádejte nás a my vás doprovodíme do naši oblíbené pizerie, kde můžete ochutnat neapolskou specialitu, kterou určitě jinde nenajdete, to vám garantuje Simpatia:) Pokud si rezervujete 7-denní pobyt, získáváte velkou pizzu v naši oblíbené pizerii !
  10. Pracujte s námi. Pokud si u nás rezervujete pokoj a po Vašem doporučení si pokoj rezervuje i Váš známý, a to před Vašim příjezdem, obdržíte slevu 5% na Váš pobyt, pokud naše služby doporučíte 2 známým sleva je 10%, v případě 3 známých je sleva 15%.
Všechny apartmány jsou registrovány pod záštitou společnosti Azienda di Promozione Turistica Roma. 

Va&scaronSAサービスワゴン E-51[抗菌仕様] 【 業務用 【 サービスワゴン 食品運搬台車 】;e spokojenost je pro n&aacute【箱付き】【正規品】ザ・マッカラン「シェリーオーク25年」700ml瓶【サントリー】【スコッチウイスキー】【シングルモルト】;s velmi důležit&aacuteDELAMER ドゥラメール ザ?ブリリアンス ホワイト エッセンス 30ml;絵画 インテリア 額入り 壁掛け 油絵 トーマス・ガーティン チャペル教会、サリー F20サイズ F20号 727x606mm 絵画 インテリア 額入り 壁掛け 油絵.

Pro cenovou kalkulaci桧製 三面大黒天 忿怒形 32cm /木彫り 三面大黒天 仏像 三面大黒天, dal&scaronエルメス サック・ア・サファリ ショルダーバッグ ヴィブラート×ボックスカーフ レッド系 □D刻印 程度A USED【中古】HERMES;&iacuteHP(旧コンパック) HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver JD089B【S1】; informace北欧デザイン らくらく回転チェアダイニング【Cura】クーラ/5点セットB(テーブルW150 + チェア×4), nebo požadavek na rezervaci石崎電機製作所 GK2030Y [電撃殺虫器 (屋内用)], vyplňte pros&iacuteモトユキ チップソー (薄物 アルミ・非鉄金属用) GB-455-120;m nasledující údaje, v krátkém čase se vám ozveme:

Napište nám, rádi vám obratem odpovíme.

Jméno
Email
Počet lidí
Předpokládaný datum příjezdu
Odhadovaný počet nocí
Telefon
Odkaz pro nás
Opište bezpečnostní kód
Opište bezpečnostní kód