Kniha

Kniha o Římě s kupony na slevy: Nejlepší dárek před cestou do města měst, ŘÍMA

 

NYNÍ ZA SKVĚLOU CENU!!!

122 Kč za knihu(Slovensko len 4,50 EUR) + 20 slev na pobyt 

Neváhejte a kupujte!(uvedená cena je včetně poštovného a balného)

Knihu si můžete objednat i ve slovenském jazyce.

Objednávky posílejte na emailovou adresu: info@ubytovanirim.cz

Staroveky Rim, kniha o Rime, Historie Rima

Staroveky Rim, kniha o Rime, Historie Rima

Kniha Řím a Vatikán z vydavatelství Lozzi je praktickou příručkou pro všechny, co do Říma přijdou poprvé. Už předem se tak mohou připravit na poznávání památek Věčného města. Je rozdělena na jedenáct okruhů, co nám možná chce říci, že na stručné poznání této kolébky civilizace a centra katolické církve potřebujeme minimálně jedenáct dní … :)

Jak říkají statistiky, každý třetí Slovák nebo Čech viděl na vlastní oči papeže Jana Pavla II., a mnozí i Benedikta XVI.., ať již během audience, pravidelných nedělních modliteb na Svatopetrském náměstí nebo na jiných slavnostech ve Věčném městě. O co víc je těch, co ročně navštěvují italskou metropoli a poznávají i ostatní města na Apeninském poloostrově?

Každá navržená trasa prohlídky v knize Řím a Vatikán je popsána poutavým stylem a bohatě dokumentovaná barevnými fotografiemi.

V úvodu se dočteme o základních historických údajích (to si přečteme v autobuse nebo v letadle), a pak už nic nebrání, abychom se pustili do římských ulic podle doporučení průvodce Řím a Vatikán. Trasy, které nám navrhuje kniha jsou tyto:

Kolem Kapitolu – Koloseum a Fóra – Mezi Velkým cirkusem a Zátiberím – Od Aventínu po EUR – Na ulici Via Appia Antica – Laterán a Bazilika sv. Vavřince – Kvirinál a Eskvilín – Ulice Via Veneto a Vila Borghese – Na ulici Via del Corso – Mars pole a Andělský hrad a Vatikán. Věnovat tomuto nejmenšímu státu světa jeden den nestačí, abychom viděli všechno, co je důležité a veřejně přístupné: Bazilika sv. Petra – Vatikánské krypty – Klenotnice – Kupole – Vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí.

V publikaci Řím a Vatikán nechybí ani informace o hotelech, restauracích, dopravě či shoping.

Včetně knihy získáváte slevové kupony, které môžete uplatnit při rezervaci ubytování u nás:

Podmínky uplatnění kupónu: Klient si může rezervovat pobyt s využitím 1 kupónu dle volby – na této slevě se předem dohodne s vedením naší cestovní agentury. Je nutno brát v potaz možnou dostupnost apartmánů ve zvolených termínech. Kupón lze uplatnit pouze ve chvíli, kdy je uskutečněna a potvrzena rezervace ze strany naší agentury, ne později. Po příjezdu se zájemce rovněž musí tímto kupónem prokázat, jinak mu nebude zvolená sleva uznána.

Slevove, zlavove kupony